Disco u Zenici?

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Da li nam treba veliki disco u Zenici

92% 92% 
[ 11 ]
0% 0% 
[ 0 ]
8% 8% 
[ 1 ]

Ukupno glasova : 12

Disco u Zenici?

Komentar  Mario on Tue Dec 25, 2007 11:18 pm

Kao sto svi znate mi u Zenici nemamo ni jedan klasnicni disko. Imamo mi ten gatto tapas ... da ne nabrajam sad sve ali nista od toga nije disco! Problem je sto se nemoze napraviti nista veliko bas u gradu jer bi smetalo stanarima okolnih zgrada. Ali stvarno nema smisla da ovako velik grad nema ni jedan disco! pa pola raje za vikend ide van Zenice u Vitez, Busovacu, Kakanj, Zavidovice..... Znam sve su to folkoteke ali su i veliki objekti. Cinjenica je, da se nelazemo, 80 % raje slusa tu muziku. Da sad Seka dođe ovdje mogla bi napuniti bilo koji objekat bez problema. Pa ako vec to donosi tolike pare sto mi nemamo to?
Ili da imamo veliku discoteku dovede se par puta malo bolji DJ pa malo po malo sve bolja imena iz svijeta House muzike i onda bi imali najbolje partiye u BIH.

u svakom slucaju treba nam veliki objekat a vi ga zovite folkoteka ili diskoteka
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika http://zeraja.forumj.net

Na vrh Go down

Re: Disco u Zenici?

Komentar  sarajevsko_pivo on Tue Dec 25, 2007 11:44 pm

Normala da treba!!!!!

Mnogo gradovi u BiH nemaju disco! Ja samo znam da Mostar ima extra diskoteke ostali gradovi?
sarajevsko_pivo
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 107
Registration date : 2007-12-25

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Tue Dec 25, 2007 11:55 pm

upravu si. evo sad malo gledam na entu slabo sta ima po vecim gradovima. To je sramota. Stvarno bi bio pravi potez napraviti to u Zenici. Znam da ce biti disco u PSC na kamberovicu ali to nece garant biti tako veliko. Valjda cu docekat da odem na neki veliki house party u zenici.... a do tad stedim pare da na ljeto odem u Auroru u Primostenu!
Mario
Admin

Na vrh Go down

Komentar  Amy88 on Wed Dec 26, 2007 12:52 am

pa bice ubrzo disco u sklopu novog objekta na kemridzu Very Happy ocam to to Very Happy
Amy88
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 138
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  dzenanbeg on Wed Dec 26, 2007 12:38 pm

Ja mislim da okolna mjesta koja imaju diskoteke i gdje nasa raje ide upravo zive od toga,to je njihov jedini magnet da privuku nekoga u svoj grad.A jos im je bolje sto imaju jednu Zenicu u blizini koja nema dovoljno objekata da zadovolji svu omladinu.To smo sami krivi.Kad se samo sjetim jednom u collegiumu ulazim a ono jedno na drugom,nikad vise.Ali cuo sam da bi mogla cak biti diskoteka u jednom djelu shopping centra na Kamberovica polju.
Cinjenica je da u Zenici kao i na cjelom Balkanu raja (85%)slusa i uziva u narodnoj muzici,i da je to danas veliki biznis,i zato nam treba mozda najvise diskoteka da i ovo malo para sto ima u zenici ne ide u busovacu,zavidovice.

P.S. Nisam za diskoteku ako ce samo preferirati narodnu muziku,nego da bude za svaciji ukus a pogotovo za svaciji dzep.

dzenanbeg

Broj komentara : 4
Registration date : 2007-12-25

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Wed Dec 26, 2007 2:20 pm

dzenanbeg (citat):Ja mislim da okolna mjesta koja imaju diskoteke i gdje nasa raje ide upravo zive od toga,to je njihov jedini magnet da privuku nekoga u svoj grad.A jos im je bolje sto imaju jednu Zenicu u blizini koja nema dovoljno objekata da zadovolji svu omladinu.To smo sami krivi.Kad se samo sjetim jednom u collegiumu ulazim a ono jedno na drugom,nikad vise.Ali cuo sam da bi mogla cak biti diskoteka u jednom djelu shopping centra na Kamberovica polju.
Cinjenica je da u Zenici kao i na cjelom Balkanu raja (85%)slusa i uziva u narodnoj muzici,i da je to danas veliki biznis,i zato nam treba mozda najvise diskoteka da i ovo malo para sto ima u zenici ne ide u busovacu,zavidovice.

P.S. Nisam za diskoteku ako ce samo preferirati narodnu muziku,nego da bude za svaciji ukus a pogotovo za svaciji dzep.

Upravo tako. Znaci nesto povoljeno veliko i da se pusta sve. Podjeli po vecerima. Jedno vece narodna , jedno zabavna, pa koji house party, rap ....

Ma to bi bio pravi posao. Samo treba para da se krene a kad krene....
Mario
Admin

Na vrh Go down

Komentar  DoMa on Wed Dec 26, 2007 6:25 pm

kod na disco podrazumjeva dzigeru a seljaci vec imaju dje izac tako da nam novi ne treba
DoMa

Broj komentara : 7
Registration date : 2007-12-26

Vidi profil korisnika http://www.smze.net

Na vrh Go down

Komentar  Emily on Thu Dec 27, 2007 1:11 pm

Diskoteka - DA, Folkoteka - gluho bilo i daleko (ima sasvim dovoljno takvih rupa)...treba nam jedno mjesto koje ce da 24/7 pusta kvalitetnu muziku, a ne da se "sverca" ko Collegium i Ten, do 1h strana muzika od 1h dzigara - FUJJJ!!! No

Gdje dzigara - tu je i belaj...Ten je najocitiji primjer!
Emily
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 119
Registration date : 2007-12-27

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Thu Dec 27, 2007 5:39 pm

Emily (citat):Diskoteka - DA, Folkoteka - gluho bilo i daleko (ima sasvim dovoljno takvih rupa)...treba nam jedno mjesto koje ce da 24/7 pusta kvalitetnu muziku, a ne da se "sverca" ko Collegium i Ten, do 1h strana muzika od 1h dzigara - FUJJJ!!! No

Gdje dzigara - tu je i belaj...Ten je najocitiji primjer!

Ma znam ja bi najsretniji bio kad bi bilo upravo to sto ti kazes stalno kvalitetna muzika. Meni je san da se ovdje otvori super mjesto gdje ce biti super muzika po mogucnosti house da budu dobre partije i to. Ali dzaba nama kad folk pare donosi. Ali ima u Zenici dobre raje koja bi dolazila slusati pravu muziku. Cool Cool
Mario
Admin

Na vrh Go down

Komentar  OKI on Fri Dec 28, 2007 12:59 am

Trebo bi nam disko,ali posto se to ne isplati nece ni biti uskoro.Npr da se pravi taj jedan disko trebalo bi da sva raja slusa istu muziku i taj koji pravi da je siguran da ce zaradit.Nema šanse da ce moc napraviti neki veliki disko ,u kojem neces pustat džigeru,jer ce on zjapit poluprazan.A sad da nam naprae velku folkoteku ,i da postane simbol Zenice neka hvala.

OKI

Broj komentara : 6
Registration date : 2007-12-24

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Emily on Fri Dec 28, 2007 11:14 am

Ma ne bi on zjapio poluprazan, ima dosta raje koja slusa pravu muziku...problem je sto ima previse ovih lokacija sa dzigarom, tu se sjati sva ekipa sa okolnih brda.
Samo zato sto su mjesta gdje se pusta dzigara redovno puna ne znaci da ce ova druga ostati prazna. Neki ljudi radije ostaju kuci na nekim home partijama nego izlaze na mjesta koja paraju usi... uostalom ove nove mlade nade koje nicu u nasem gradu nemaju gdje da nauce sta je dobra muzika pa se furaju na ono sto im se pusta... Rolling Eyes
Al ljudi se nikad nece naucit pameti pa i dalje otvaraju lokale u kojima se pusta dzigara uz koju se svakojaki likovi Evil or Very Mad oduzimaju od alkohola pa prave belaje...dzaba nam tampon zona Maredo i Losado, opet seljaci prodru do grada! No
Emily
Aktivan clan
Aktivan clan

Broj komentara : 119
Registration date : 2007-12-27

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  pLaV00kA_LmY on Sun Jan 06, 2008 2:21 am

Pozdrav svima prije svega Very Happy Jupiii ja novi kolac Very Happy

Pa .. mislim da nam diskoteka treba, ali ne folkoteka jer toga vec ima u okolnim gradovima.
Ali nam treba veci objekat za svaciji ukus, mada da se ne lazemo : 90% omladine zna Gacice ali ne zna npr neku pjesmu Zdravka Colica ili nekog stranog, Madonne npr - bubam samo Very Happy
Tako da... to je sve do nase drage omladine nazalost!
Al kakav smo mi narod mi cemo belaj napravit i uz World hold on i uz Gacice ... cccccccc Very Happy
pLaV00kA_LmY

Broj komentara : 28
Registration date : 2008-01-06

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Sun Jan 06, 2008 2:24 am

Ma staces kad nam 90% mladih slusa turbofolk i to donosi pare. A i ja sam za neku urbanu napucanu diskoteku da se mozes fino provesti!
a dok nam to ne naprave slusacemo gacice hehe Laughing Laughing Laughing lol!
Mario
Admin

Na vrh Go down

Komentar  pajser on Mon Feb 11, 2008 1:34 pm

Pozdrav i od mene i ja sam novi kolach Very Happy
Ovako sto se tice diskoteke normalno je da treba ali da tu sikoteku UZMU I VODE pravi ljudi sa PRAVIM obezbjedzenjem jer ne moze se to kod nas raditi........ne znam svjedoci smo propadanja Metropolosa, Mileniuma i ne znam vishe kako se zvalo........Zasto je propalo??Zato sto nisu imali ADEKVATNO OBEZBJEDZENJE......
A sto se tiche diskoteke na kamberovica Polju.....tacno je da POSTOJI diskoteka ali je josh niko nije uzeo zakupio ili kupio kako god........

pajser

Broj komentara : 1
Registration date : 2008-02-11

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  A.l.e.N on Mon Feb 11, 2008 5:35 pm

Mario (citat):Ma staces kad nam 90% mladih slusa turbofolk i to donosi pare. A i ja sam za neku urbanu napucanu diskoteku da se mozes fino provesti!
a dok nam to ne naprave slusacemo gacice hehe Laughing Laughing Laughing lol!

haha drug..dobro je pa priznajes i da si i ti jedan od ovih 90%--haha....Very Happy
ja sam uvijek i govorio da si ti prikriveni folker...
rep, techno, dance....to je zakon..a ne neke gacice.. lol!
A.l.e.N

Broj komentara : 37
Registration date : 2007-12-23

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Tue Feb 12, 2008 7:33 pm

Drug moze se na partiji slusati hausica do 12-1 ali kad Jack Daniels podje djelovati podje i Kupite mi nju za rodjendan!!! heheh
Mario
Admin

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh