POZORISTE!!!

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

POZORISTE!!!

Komentar  pLaV00kA_LmY on Sun Jan 06, 2008 3:21 am

Da vidim sta mislite o pozorisnoj umjetnosti? Koliko cesto odete u pozoriste pogledati predstavu? Da li to uopce radite ili radije pogledate film?
pLaV00kA_LmY

Broj komentara : 28
Registration date : 2008-01-06

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Re: POZORISTE!!!

Komentar  Mario on Sun Jan 06, 2008 9:37 pm

Hmmm .. dobra tema. Kod nas mladi malo vremena ili nimalo posvecuju pozoristu. Cak mnogi nikad nisu ni otisli u pozoriste sto je porazavajuca cinjenica. Ja se ne mogu pohvaliti da sam neko ko prati pozoriste i predswtave ali sam bio u pozoristu vise puta i svaki put jebilo fino sem jednom kad sam dobio karte za prestavu "posljednja vecera" ali ne pravu verziju nego neku tamo sta ja znam... tako je bilo dosadno da je covjek kraj mene zaspao i to je bilo jedino zanimljivo.... Very Happy ali sve u svemu pozoriste je fino mjesto i da imam sa kim tamo ici isao bi. ali nece niko tako da mi je glupo sam da idem... ako neko hoce da ide samnom pristajem Very Happy Very Happy Very Happy
Mario
Admin

Broj komentara : 420
Registration date : 2007-12-21

Vidi profil korisnika http://zeraja.forumj.net

Na vrh Go down

Komentar  pLaV00kA_LmY on Mon Jan 07, 2008 3:06 am

Slazem se da je to porazavajuca cinjenica... ja se tim bavim vec 13 godina i ponosna sam na to Very Happy A i da se ne bavim, mislim da bih isla na predstave... ja sam znala otici i sama pa mi bude dobro Very Happy
pLaV00kA_LmY

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Mon Jan 07, 2008 3:20 am

pLaV00kA_LmY (citat):Slazem se da je to porazavajuca cinjenica... ja se tim bavim vec 13 godina i ponosna sam na to Very Happy A i da se ne bavim, mislim da bih isla na predstave... ja sam znala otici i sama pa mi bude dobro Very Happy
Question Question izgleda da imamo i glumaca uvdje hehe fino fino kad bude kakva predstava gdje glumis javi pa da skupim raju da idemo vidjeti hehe... a mozemo i zajedno otici pogedati nesto Idea Idea ja se bas ne razumijem u predstave pa da mi to neko malo objasni Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed
Mario
Admin

Na vrh Go down

Komentar  pLaV00kA_LmY on Mon Jan 07, 2008 12:51 pm

Mario (citat):
pLaV00kA_LmY (citat):Slazem se da je to porazavajuca cinjenica... ja se tim bavim vec 13 godina i ponosna sam na to Very Happy A i da se ne bavim, mislim da bih isla na predstave... ja sam znala otici i sama pa mi bude dobro Very Happy
Question Question izgleda da imamo i glumaca uvdje hehe fino fino kad bude kakva predstava gdje glumis javi pa da skupim raju da idemo vidjeti hehe... a mozemo i zajedno otici pogedati nesto Idea Idea ja se bas ne razumijem u predstave pa da mi to neko malo objasni Rolling Eyes Rolling Eyes Embarassed

Ima, ima, glumica Very Happy Very Happy
Ma nije problem hehehe Smile
pLaV00kA_LmY

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Mario on Mon Jan 07, 2008 5:07 pm

odlicno. Onda kad bude nesto zanimljivo u pozoristu ali poslije februara kada prodju ispiti zovi da idemo.... Wink
Mario
Admin

Na vrh Go down

Komentar  Smogovac on Wed Jan 09, 2008 5:28 pm

Isao sam u pozorisre kad sam bio mali to jes kad me mama vodila Very Happy sad rijetko to jest nikako.Zasto? nemam pojma valjda zato sto to kod nas nije "popularno" al ja se nadam da ce drugacije bit u buducnosti jer umjetnost je bogatstvo
Smogovac

Broj komentara : 29
Registration date : 2007-12-22

Vidi profil korisnika

Na vrh Go down

Komentar  Sponsored content

Sponsored content

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh